Sepeusz - artysta street art

Sepeusz
Dodał grafitt · 04-05-22 · Artyści

Sepeusz, znany także jako Sepe lub Pan Sepeusz, jest polskim artystą ulicznym, który wykorzystuje swoją sztukę do komentowania społeczeństwa i polityki. Zaczął malować graffiti w 1998 roku, ale dopiero w 2003 roku zaczął używać pseudonimu Sepeusz. Od tego czasu jest aktywny zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W swojej sztuce wyraża poglądy na różne tematy, od wojny po ksenofobię i bezdomność.

Za pomocą aerozoli i szablonów tworzy wielkoformatowe dzieła sztuki ulicznej, które przechodnie mogą oglądać w miastach całej Europy.

Sepeusz - styl

W swojej twórczości Sepeusz nawiązuje zarówno do polskiej tradycji, jak i sztuki współczesnej, a jego prace inspirowane są Warszawą i jej kulturą. Sepeusz tworzy przede wszystkim na ulicach, na przykład graffiti, ale tworzy także większe prace, które można oglądać w muzeach i galeriach. Styl Sepeusza jest znany z tego, że jest zarówno realistyczny, jak i surrealistyczny, łączy elementy pop-artu, graffiti i sztuki pięknej, tworząc unikalne dzieła pełne charakteru.